سنجمان

توسعه مهم ترین سرمایه سازمان

اطلاعات موقعیت شغلی

عنوان موقعیت شغلی: کارآموز منابع انسانی و محتوا

مدل همکاری: توافقی

شهر: تهران

اطلاعات شغلی

توضیحات شغلی :

سنجمان، استارتاپ پیشرو در خلق نرم‌افزارهای منابع انسانی است ومی‌خواهد به تمام شرکت‌های ایران وجهان سرویس ابری منابع انسانی ارائه بدهد. جمع ما از افراد باانگیزه، باهوش و خلاق تشکیل شده و ارزش‌های اصلی‌مون یادگیری همیشگی، ارتباط دوستانه و امکان رشد شخصی و حرفه‌ای برای تک‌تک‌مان است. در سنجمان فضای کاری گرم و صمیمیه، از مدیرعامل تا برنامه‌نویس‌ها اینجا همه با هم رفیقن و هم پای هم کار می‌کنند. ما در استارتاپ سنجمان برای مشاوره و مدیریت فرآیندهای منابع انسانی مشتریان، به دنبال همکار جدیدی هستیم که هم‌پای تجربه کند و بیاموزد.

مزایا:


دانش و مهارت‌های مورد نیاز:

ما برای تکمیل تیم محتوای منابع انسانی نیاز به کارآموزی تمام وقت داریم که 1 ماه کنار ما فعالیت کنه و در صورت موفقیت این دوره با حقوق توافقی استخدام بشه.
این فرد باید شایستگی های زیر رو داشته باشه:

  1. زبان انگلیسی در حد ترجمه و فهم‌روان
  2. فرز بودن در تهیه گزارش (یادداشت برداری کامل، علاقه به نوشتن، پرورش مطلب و ترجمه ، سلیقه و توانایی استفاده کامل از امکانات ورد، اکسل و پاورپوینت، لذت‌بردن از جست‌و‌جو با گوگل و خواندن محتوای منابع انسنانی)
  3. صفات فردی‌ مورد انتظار: علاقه و استعداد یادگیری ، نظم، مسولیت‌پذیری و خود‌هدایت پذیر بودن

علاقه شدید به موضوعات منابع انسانی یا روانشناسی یا  آی‌تی( دیجیتال مارکتینگ یا سئو یا استارتاپ ... ) نقطه قوت محسوب می‌گردد.

درخواست