سنجمان

توسعه مهم ترین سرمایه سازمان

اطلاعات موقعیت شغلی

عنوان موقعیت شغلی: کارآموز منابع انسانی و محتوا

مدل همکاری: توافقی

شهر: تهران

اطلاعات شغلی

توضیحات شغلی :

سنجمان، استارتاپ پیشرو در خلق نرم‌افزارهای منابع انسانی است ومی‌خواهد به تمام شرکت‌های ایران وجهان سرویس ابری منابع انسانی ارائه بدهد. جمع ما از افراد باانگیزه، باهوش و خلاق تشکیل شده و ارزش‌های اصلی‌مون یادگیری همیشگی، ارتباط دوستانه و امکان رشد شخصی و حرفه‌ای برای تک‌تک‌مان است. در سنجمان فضای کاری گرم و صمیمیه، از مدیرعامل تا برنامه‌نویس‌ها اینجا همه با هم رفیقن و هم پای هم کار می‌کنند. ما در استارتاپ سنجمان برای مشاوره و مدیریت فرآیندهای منابع انسانی مشتریان، به دنبال همکار جدیدی هستیم که هم‌پای تجربه کند و بیاموزد.


شرایط احراز :

فرد متقاضی باید حداقل به سه مورد از فعالیت‌های شغلی عنوان شده علاقمند باشد و رشته‌ی تحصیلی‌اش به یکی از این موارد مرتبط بوده یا در یکی از این فعالیت‌ها سابقه کار (ترجیحا در محیط‌های استارتاپی) داشته باشد. از لحاظ دانش و مهارت تخصصی، شناخت و توانایی ابتدایی کافی است و فرد این فرصت را دارد تا این مهارت‌ها را در حین کار بیاموزد. شرط مهم ما برای همکاری در استارتاپ «سنجمان» داشتن انگیزه، خودجوش و پویا بودن، خلاقیت و نوآوری در تمام فعالیت‌هاست.


فعالیت‌های شغلی :

1- برقراری ارتباط با مدیران منابع انسانی شرکت‌های مختلف. 2- تهیه فرم‌های جذب و استخدام و ارزیابی عملکرد. 3- پیاده‌سازی فرایندهای مدیریت عملکرد. 4- تهیه محتوای جذاب و کاربردی در حوزه منابع انسانی. 5- دیجیتال مارکتینگ.

درخواست