سنجمان

توسعه مهم ترین سرمایه سازمان

راهنمای درخواست فرصت شغلی

درباره سازمان

سنجمان سرویس ابری مدیریت منابع انسانی شرکت‌ها با مدل (SaaS) است که به مدیران سازمان کمک می‌کند تا با استفاده از راهکارهای آنلاین و امکانات هوشمند و محتوای بومی موجود در سنجمان، فرآیندهای منابع انسانی سازمان خود را به سادگی مدیریت کرده و متناسب با اهداف از پیش تعیین‌شده بهینه کنند. در سنجمان، آزمون‌های گوناگونی برای سنجش‌های مختلف فردی و گروهی در بخش جذب و استخدام و ارزیابی عملکرد تهیه شده است که متن سوالات بیشتر این تست‌ها، منحصر بفرد است و به مدیر سازمان کمک می‌شود که برای هر سمت یا فرآیند خاص، از تست متناسب و فاکتورهای سنجش لازم بهره ببرد. سامانه سنجمان در تمامی فرایندهای مرتبط با مدیریت سرمایه‌های انسانی از قدرت رایانش ابری بهره می‌برد. در نتیجه مشتریان سنجمان، نیازی به تهیه سرور، پیاده‌سازی نرم‌افزاری، پرداخت هزینه‌های پشتیبانی و بروزرسانی‌های مداوم ندارند و با صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های خود، می‌توانند بر روی بهینه‌سازی مغزافزار خود تمرکز کرده و درگیر مسائل سخت افزاری و نرم افزاری غیرمرتبط با ماموریت خود نشوند.

لیست فرصتهای شغلی

کارآموز منابع انسانی و محتوا 2 ماه پیش

مدل همکاری توافقی
شهر نامشخص

توضیحات

سنجمان، استارتاپ پیشرو در خلق نرم‌افزارهای منابع انسانی است ومی‌خواهد به تمام شرکت‌های ایران وجهان سرویس ابری منابع انسانی ارائه بدهد. جمع ما از افراد باانگیزه، باهوش و خلاق تشکیل شده و ارزش‌های اصلی‌مون یادگیری همیشگی، ارتباط دوستانه و امکان رشد شخصی و حرفه‌ای برای تک‌تک‌مان است. در سنجمان فضای کاری گرم و صمیمیه، از مدیرعامل تا برنامه‌نویس‌ها اینجا همه با هم رفیقن و هم پای هم کار می‌کنند. ما در استارتاپ سنجمان برای مشاوره و مدیریت فرآیندهای منابع انسانی مشتریان، به دنبال همکار جدیدی هستیم که هم‌پای تجربه کند و بیاموزد.

نیازمندی‌ها

فرد متقاضی باید حداقل به سه مورد از فعالیت‌های شغلی عنوان شده علاقمند باشد و رشته‌ی تحصیلی‌اش به یکی از این موارد مرتبط بوده یا در یکی از این فعالیت‌ها سابقه کار (ترجیحا در محیط‌های استارتاپی) داشته باشد. از لحاظ دانش و مهارت تخصصی، شناخت و توانایی ابتدایی کافی است و فرد این فرصت را دارد تا این مهارت‌ها را در حین کار بیاموزد. شرط مهم ما برای همکاری در استارتاپ «سنجمان» داشتن انگیزه، خودجوش و پویا بودن، خلاقیت و نوآوری در تمام فعالیت‌هاست.

فعالیت‌ها

1- برقراری ارتباط با مدیران منابع انسانی شرکت‌های مختلف. 2- تهیه فرم‌های جذب و استخدام و ارزیابی عملکرد. 3- پیاده‌سازی فرایندهای مدیریت عملکرد. 4- تهیه محتوای جذاب و کاربردی در حوزه منابع انسانی. 5- دیجیتال مارکتینگ.

طراح وب Front-End 2 ماه پیش

مدل همکاری توافقی
شهر تهران

توضیحات

برنامه نویس و طراح وب فرانت اند

نیازمندی‌ها

شرایط حداقلی:

  • مسلط به CSS ، HTML ، Bootstrap و Javascript 
  • دارای تجربه کار با jQuery و Ajax
  • آشنایی متوسط با PHP 
  • شناخت حداقلی از استانداردهای UI و UX
 
  • داشتن نمونه کار الزامیست .

فعالیت‌ها

ثبت نام یادآوری رمز ورود خروج
ثبت نام بازیابی رمز خروج
قبلا ثبت نام کرده اید؟