سنجمان

 • start

  شروع

  ما از اواخر شهریور سال 96 استارت کار رو زدیم اولش از زیر پله شروع نکردیم ولی شروع سختی داشتیم با کلی مشکل که فقط اونایی میفهمن چی میگم که استارتاپ زدن رو تجربه کرده باشند. من و محمد و حمید (هم بنیان گذاران)و مصطفی و مرتضی و خانم مهاجر در ابتدای کار با هم یه تیم شاد و عاشق یادگیری و پیشرفت درست کردیم و زدیم به دل منابع انسانی شرکت ها.

 • 360

  آزمون 360 درجه

  اولین مشتری تقریبا اواخر مهر نهایی شد که ارزیابی عملکرد 360 درجه میخواستند و شرکت پخش داروی اکسیر بود ما برای اینکه فرآیند پیچیده ارزیابی 360 درجه رو ساده کنیم اولین ماژول سنجمان رو طراحی کردیم و تقریبا آبان و دی اکسیر با بیش از 400 نفر پرسنل ارزیابی شدند در ادامه کارنامه‌هایی مخصوص این کار طراحی شد تا به صورت کاملا نموداری نتایج به مدیران ارشد ارائه شود در نهایت در 2 جلسه گزارش این ارزیابی به هیئت مدیره ارائه شد که مورد تحسین مدیران شرکت قرار گرفت ما هم شکر خدا یه درآمدی کسب کردیم.

 • تست‌های روانشناسی

  بعد از این با بازخورد اولیه ای که گرفته بودیم شروع به طراحی سامانه و گرفتن مشتریان بیشتر کردیم و تست‌های روانشناسی که یکی از ابزارهای شناختی مدیران منابع انسانی هست رو هم اضافه کردیم تست‌های مهمی مثل MBTI،NEO،CATELL هوش هیجانی، DISC به سامانه اضافه شدند. ما یه خونه تکانی قبل از عید به فضای اشتراکی خانه نوآوری داشتیم.

 • جذب و استخدام

  از بعد از عید به خاطر چندتا پیشنهاد مشتریان که در زمینه جذب و استخدام شده بود سامانه جذب و استخدام سنجمان رو توسعه دادیم اصطلاحا بهش میگن ATS . هدف گذاری سنجمان از ابتدا تبدیل شدن به یه سامانه جامع مخصوص منابع انسانی بودش برای همین ما مدتی میخواستیم چندین تا ماژول مختلف رو همزمان گسترش بدیم.

 • نوتیفیکیشن

  تقویم منابع انسانی و نوتیفیکیشن‌های مربوطه هم آخرین ماژولی بود که ما توسعه دادیم ما API‌های خودمون رو از ابتدا گسترش دادیم تا به راحتی بتونیم به دیگر نرم افزارها متصل بشیم و برای اولین بار بود که به یک استارتاپ خوب دیگه وصل شدیم.

 • آینده ما

  اینجا بود که از خانه نوآوری خداحافظی کردیم در این مدت افراد زیادی به ما برای منابع انسانی مراجعه کردند و ما فهمیدیم که مشکل اساسی رو پیدا کردیم تصمیم گرفتیم که روی این زمینه اونقدر خوب کار کنیم تا مشکل هر شرکتی رو در زمینه شناسایی و بهبود عملکرد منابع انسانی حل کنیم در این مسیر از کمک‌های بسیاری از شما عزیزان استفاده کردیم و امیدواریم با حمایت شما بهترین سامانه منابع انسانی خاورمیانه رو ایجاد کنیم.

تیم سنجمان

سجاد شریفی

مدیرعامل

محمد قندهاری

مدیر مارکتینگ

حمید فرحزادی

منابع انسانی

مرتضی پوراعتمادی

مدیر فنی

مصطفی نوباغی

Backend developer

مهرداد برزگران

Frontend developer

مهدی کربلایی

مارکتینگ

رضا شاهسون

تولید محتوا