سامانه نظرسنجی

در این مطلب قصد داریم علاوه بر معرفی سنجآپ، مزایای ۶ سامانه نظرسنجی از بهترین سامانه های نظرسنجی انلاین دیگر را نیز بررسی کنیم


۱٫ سامانه نظرسنجی سنجاپ

سنجآپ پلتفرمی برای طراحی، ساخت، پخش و تحلیل نظرسنجی و پرسشنامه می باشد. از طریق سنجآپ می توانیم ارزیابی منابع انسانی، رضایت مشتری، تحقیقات بازار و تحقیقات دانشگاهی را مورد بررسی قرار دهیم. در کنار این موارد می توانیم انواع تست و Quiz را نیز برگزار کنیم.

در مرحله طراحی با استفاده از template موجود سنجآپ در زمینه های فوق الذکر و یا مشاوره با کارشناسان سنجآپ می توانید پرسشنامه و نظرسنجی خود را طراحی کنید. در مرحله دوم با استفاده از ابزار فرم ساز سنجآپ می توانید هرگونه نظرسنجی و پرسشنامه را وارد سامانه کنید. در مرحله سوم، پخش نظرسنجی، می توانید لینک را از سامانه دریافت کنید و مطابق حجم نمونه خود در شبکه های اجتماعی پخش کنید. و یا از مشاوره کارشناسان سنجآپ در قسمت پخش نظرسنجی نیز بهره بگیرید.

سنجآپ قابلیت پخش نظرسنجی از طریق وب، ایمیل، پیامک و شبکه های اجتماعی و bot تلگرام دارد. در مرحله نهایی، تحلیل نتایج، به صورت آنی به نتایج دسترسی دارید و نرخ تکمیل و نرخ مشارکت در پرسشنامه و نظرسنجی قابل رویت می باشد. برای تحلیل نتایج می توانید به سرعت داده ها را از  طریق نمودار و نمایش نتایج در سنجآپ گزارش گیری کنید، فرمت اکسل داده ها را دریافت کنید و یا برای دریافت گزارش های حرفه ای تر با کارشناسان سنجآپ تماس بگیرید.

 

سامانه نظرسنجی آنلاین سنجآپ

سامانه نظرسنجی آنلاین سنجآپ


 

۲٫ سامانه نظرسنجی بپرسیم

بپرسیم یک سرویس اجتماعی برای پرسیدن سوالاتی در قالب نظرسنجی و جمع‌آوری دیدگاه‌های کاربران می باشد.

سال شروع فعالیت: ۱۳۹۴

بپرسیم شامل دو بخش: سوالات، مسابقات و دعوت از دوستان می باشد.

روش های نظرسنجی به بپرسیم: اپلیکیشن، وب سایت و حساب های ثالث نظیر فیس بوک.

جایزه: هر کاربر با شرکت در هر بخش بپرسیم امتیاز هایی کسب می کند. در نهایت می تواند این امتیاز ها را به معادل نقدی، کارت هدیه، شرکت در قرعه کشی ماهانه و یا شارژ سیم کارت همراه اول، رایتل و یا ایرانسل کند. معادل نقدی هر امتیاز ۲۰۰۰ ریال است. بین ۲ تا ۷ روز کاری تبدیل امتیاز ها زمان می برد.

پرداخت: سرویس کاملا رایگان است

 

 

۳٫ سامانه نظرسنجی پرس لاین

پرس لاین سامانه انجام آنلاین مطالعات دانشگاهی، تحقیقات بازار و ارزیابی‌‌های سازمانی می باشد.

سال شروع فعالیت: ۱۳۹۵

روش های نظرسنجی: وب

پرداخت: ثبت نام در سرویس رایگان است

 

سامانه نظرسنجی

سامانه نظرسنجی

 

۴٫ سامانه نظرسنجی نت رای

نت رای پلتفرم تخصصی برگزاری انواع مسابقات و نظرسنجی های آنلاین می باشد:

سال شروع فعالیت : ۱۳۹۳

نت رای شامل چهار بخش : نظرسنجی و مسابقه، هفت سوالی، جشنواره و جایزه است.

روش های نظرسنجی نت رای: وب ، اپلیکیشن، استفاده از SMS و یا USSD .

جایزه: هر کاربر با شرکت در هر بخش از نت رای بنابر امتیاز کسب شده الماس دریافت می کند. الماس ها را می تواند به صورت نقدی دریافت کنند و یا از سبد جوایز نت رای خرید کنند و یا با تبدیل امتیاز در قرعه کشی پایان هر ماه شرکت کنند.  معادل نقدی هر الماس ۲۵۰ ریال است.

پرداخت: برای ورود به جشنواره باید تعداد کافی نترا بدست آورید. هر جشنواره تعداد نترا مختلفی لازم دارد. پاسخگویی به سوالات هر جشنواره، از نترای شما کم نمی کند اما چنانچه تمایل به طرح سوال داشته باشید، باید تعداد مشخصی نترا بپردازید. این نترا در قالب بسته های مختلفی در اپلیکیشن نت رای به فروش می رسد.

 

سامانه نظرسنجی

سامانه نظرسنجی

 

۵٫ سامانه نظرسنجی نظربازار

نظربازار بستری برای تحقیقات بازار آنلاین می باشد.

سال شروع فعالیت: ۱۳۸۷

روش های نظرسنجی: اپلیکیشن

جایزه : نظر بازار از طریق اپلیکیشن فرم های نظرسنجی مختلفی را به کاربران ارسال می کند و در ازای پاسخگویی به سوالات، امتیاز میدهد. کاربر امتیازهای به دست آمده را میتوانید به صورت بلیط شرکت در قرعه کشی، کارت شارژ تلفن همراه و یا کوپن تخفیف فروشگاهی دریافت نماید حتی کاربر می تواند از این طریق به موسسه محک کمک کند.

پرداخت: این سامانه برای طراحی پرسشنامه به ازای هر سوال و هر نمونه به شما قیمت می دهد. و یا می توانید از چهار بسته اعتباری طلایی، نقره ای و برنز بترتیب به ارزش ۱۲ میلیون تومان، ۴میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان استفاده کنید.

 

سامانه نظرسنجی

سامانه نظرسنجی

 

۶٫ سامانه نظرسنجی epoll

Epoll  سامانه ای برای طراحی فرم، انتشار و تحلیل و بررسی داده های دریافتی می باشد.

سال شروع فعالیت : ۱۳۹۲

روش های نظرسنجی : وب، تبلت، کیوسک، پیامک

جایزه: ندارد

پرداخت: این پلتفرم در قالب چهار نسخه ماهانه پایه، پیشرفته، حرفه ای و سازمانی با قیمت های رایگان، ۳۹، ۸۹ و ۱۹۹ هزار تومان قابل استفاده می باشد. پیامک، کرایه تبلت و وسایل جانبی مجزا می باشد.

 

سامانه نظرسنجی

سامانه نظرسنجی

 

۷٫ سامانه نظرسنجی ucheck

uCheck مجموعه ای برای صاحبان کسب و  کار می باشد تا رضایت مشتریانشان را مورد سنجش قرار دهند.

سال شروع فعالیت : ۱۳۹۵

روش های نظرسنجی : وب، اپلیکیشن، استند تبلت (کیوسک)، استند رومیزی تبلت

جایزه: ندارد

پرداخت: این پلتفرم در قالب سه نسخه ماهانه ابتدایی، پیشرفته و حرفه ای با قیمت های ۴۹، ۶۹ و ۱۱۹ هزار تومان قابل استفاده می باشد. کرایه تبلت و وسایل جانبی مجزا می باشد. آموزش و راه اندازی رایگان می باشد.

 

سامانه نظرسنجی

سامانه نظرسنجی

 

 

 

 

برای مطالعه مقاله برترین سامانه نظرسنجی آنلاین در سال ۲۰۱۷ کلیک کنید

نویسنده : الهه مهاجر