آزمون شخصیت‌شناسی نئو
(NEO_PI-R)


240 سؤال 40 دقیقه 163 نفر

14400 تومان نمونه کارنامه

آزمون شخصیت نئو از آزمون های جامعی است که پنج جنبه یا محدوده ی اصلی شخصیت و ویژگی های مرتبط با این جنبه ها را می سنجد و این پنج شاخص امکان بررسی جامعی از شخصیت افراد بالغ را ایجاد می کند،از مزایای این آزمون می‌توان به این مورد اشاره کرد که با سنجیدن ۳۰ ویژگی و بدست آمدن دید کلی و بسیار جامعی از فرد برای ایجاد دید کلی در هر شخص و به اصطلاح خودشناسی فرد کمک ویژه ای می کند ،از دیگر مزایا می‌توان اشاره کرد که این آزمون بسیار قابل فهم و کاربردی می باشد و با اصطلاحات و توضیحات تخصصی و پیچیده باعث سردرگمی مخاطب نمی شود،از نظر اعتبار می توان آزمون نئو رو جزو معتبر ترین آزمون های روانشناسی شناخت که محصول ۴۰سال تلاش محققان در زمینه ی شخصیت است، زیربنای این آزمون نظریه ی پنج عاملی شخصیت است که به پنج عامل بزرگ (big five) معروف می باشد .

شرکت در آزمون

تست روانشناسی کتل
(Cattell)


187 سؤال 30 دقیقه 291 نفر

9600 تومان نمونه کارنامه

آزمون آنلاین کتل (Cattell) یکی از آزمون های شخصیت شناسی مشهور دنیاست که توسط ریموند کتل از روانشناسان مشهور دنیا طراحی شده است وی سال ها به تحقیق درباره فاکتورهایی برای شناخت روان آدمی پرداخت که در نهایت به این نظریه رسید. آزمون کتل 16 فاکتور اصلی شخصیتی را مشخص می‌کند.آزمون کتل در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارد. از مسیر شغلی تا خودشناسی و روانشناسی و ازدواج از کاربردهای این آزمون است تست کتل با توضیحات کامل از تمام این 16 فاکتور طراحی شده و به شما در مسیر شناخت بهتر خود کمک می کند.

شرکت در آزمون

آزمون شخصیت‌شناسی نئو
(NEO_FFI)


60 سؤال 15 دقیقه 58 نفر

5300 تومان نمونه کارنامه

آزمون شخصیت نئو از آزمون های جامعی است که پنج جنبه یا محدوده ی اصلی شخصیت و ویژگی های مرتبط با این جنبه ها را می سنجد و این پنج شاخص امکان بررسی جامعی از شخصیت افراد بالغ را ایجاد می کند،،از مزایای می‌توان اشاره کرد که این آزمون بسیار قابل فهم و کاربردی می باشد و با اصطلاحات و توضیحات تخصصی و پیچیده باعث سردرگمی مخاطب نمی شود،از دیگر مزایای این تست کم بودن تعداد سوالات آن است ،از نظر اعتبار می توان آزمون نئو رو جزو معتبر ترین آزمون های روانشناسی شناخت که محصول ۴۰سال تلاش محققان در زمینه ی شخصیت است، این آزمون وسیله ای برای ارزیابی ویژگی های شخصیتی بهنجار می باشد که توانسته کاربرد مناسبی در موقعیت های کلینیکی یا بالینی و پژوهشی داشته باشد زیربنای این آزمون نظریه ی پنج عاملی شخصیت است که به پنج عامل بزرگ (big five) معروف می باشد .

شرکت در آزمون

آزمون مایرز – بریگز
(MBTI)


80 سؤال 15 دقیقه 41 نفر

1900 تومان نمونه کارنامه

اشخاص به کمک این تست می توانند تیپ شخصیتی خود را بشناسند.بر اساس این تست تیپ های شخصیتی به شانزده دسته تقسیم می شوند.امروزه شاخص تیپ میرز_بریگز از هر معیار دیگری در زمینه ی تعیین تیپ های شخصیتی کاربرد وسیع تر دارد و به چهارده زبان دنیا ترجمه شده است.در ۵ سال گذشته بیش از ۵ میلیون نسخه آن به زبان انگلیسی به فروش رفته است. تست شخصیت مایرز بریگز از قابل فهم ترین تست های شخصیت است و در مدارس و بعضی واحد های تولیدی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد،از مزیت های بزرگ این تست بررسی هر فرد به تنهایی می باشد و با از بین بردن عامل قیاس،باعث می شود که فرد بداند در هر کدام از ویژگی های شخصیتی چه جایگاهی دارد و برای چه محیطی مناسب تر است می‌توان این ویژگی تست مایرزبریگز را در کنار فهم راحت آن،از مهم‌ترین دلایل استفاده ی این تست در مدارس دانست.

شرکت در آزمون

آزمون شخصیت‌شناسی دیسک
(DISC)


48 سؤال 15 دقیقه 43 نفر

8800 تومان نمونه کارنامه

ما چه جور شخصیتی داریم؟ اگر جایی لازم باشد کاری کنیم از چه الگوی عملی پی‌روی می‌کنیم؟ شیوه‌ی فکر کردن‌مان چه جوری است؟ اگر این سئوال‌ها را در محیط‌های مختلف از خودمان بپرسیم، احتمالا به جواب‌های متفاوتی می‌رسیم. محیط کار و فضای اجتماع می‌توانند تا حدی تمایلات و شخصیت ذاتی ما را تغییر بدهند و این‌جاست که شناختِ خاص‌تر مدل شخصیتی‌مان می‌تواند در عمل کارآمدترمان کند؛ روابط کاری و اجتماعی‌مان را به‌بود دهد و مهارت‌های خاص هر موقعیت را تقویت کند. چیزی که دیسک را متفاوت می‌کند، همین نقطه برش‌هایی است که مدعیِ آن‌هاست. آزمون شخصیت دیسک، مدعی است می‌تواند تیپ فکری و عملی شما در محیط کار و اجتماع را به شکل جزئی‌تری نسبت به بقیه‌ی آزمون‌ها از شخصیت ذاتی و طبیعی‌تان تمیز بدهد. چهار عاملی که دیسک در محیط‌های مختلف در شخصیت شما می‌سنجد نفوذ و تسلط شما بر دیگران، میزان تاثیرگذاری‌تان، ثبات عمل‌کردتان و توان انطباق و سازگاری شماست. در انتهای آزمون شما توزیع نمره‌های خود را در شخصیت ذاتی خود و شخصیت‌تان در محیط کار و اجتماع می‌بینید و این مسئله میزان خودآگاهی شما را بالاتر خواهد برد.

شرکت در آزمون

آزمون هوش هیجانی
(Bar-On)


90 سؤال 20 دقیقه 22 نفر

4700 تومان نمونه کارنامه

هوش هیجانی(EQ)شامل شناخت و کنترل هیجان های خود است.به بیانی دیگر،شخصی که EQبالایی دارد،به طور موفقیت آمیزی سه مولفه ی هیجان را بایدیگر تلفیق می کند(مولفه ی شناختی،مولفه ی فیزیولوژیک و مولفه ی رفتاری) هوش هیجانی بالا،تبیین می کند چرا افرادی با بهره هوشی متوسط،موفق تر از کسانی هستند که نمره های (IQ) بسیار بالاتری دارند. هوش هیجانی،نقش موثری در آرامش انسان دارد.در واقع،این هوش هیجانی است که می‌تواند هوش عقلانی را به کار گیرد و در جهت مقصودش به پیش ببرد.هوش هیجانی مجموعه ای از مهارت ها و شاخص هایی است که منجر به شناخت هیجان های خود،کنترل هیجان های خود،برانگیختن و به هیجان آوردن خود،شناخت احساسات دیگران و تنظیم روابط با دیگران می شودهوش هیجانی به عنوان یک پدیده ی مورد توجه،نه تنها حاوی جنبه ی نظری روانشناختی‌ است،بلکه در ابعاد کاربردی نیز می توان از هوش هیجانی برای بسیاری از مشکلات نهفته ی زندگی،پاسخ های مناسب یافت.

شرکت در آزمون